30. března 2023
09:00—17:00
Konference o vyhledávání a nalézání
Kino Dlabačov
Bělohorská 24, Praha 6

Celodenní konference o vyhledávání a nalézání v roce 2023.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Taste.

Děkujeme řečníkům za konkrétní ukázky na jejich webech nebo webech jejich klientů, jako je například BianoEconeaRankito nebo Modio.

Přednášející a témata

Michael Koch

Úvodní slovo

Celou konferencí bude již tradičně provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste pracuje na pozici Head of Business a je spoluzakladatelem magazínu Digichef.

Jan Tichý

Keynote: Quo vadis SEO?

Vyhledávání je další obor, který pokroky v umělé inteligenci z poslední doby od základu mění. Z někdejších fulltextových vyhledávačů se čím dál více stávají chytré odpovídače. Co to znamená pro online marketing a jak se změní náplň práce SEO konzultantů za dva roky?

Jan Tichý

Honza se již řadu let zabývá poradenstvím v oblasti webové analytiky a Google Analytics. Je Google Certified Trainer. Spoluvlastní digitální agenturu Taste, kde je jako Chief Product Officer odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj.

Vojta Fiala

Praktické využití AI v SEO pro začátečníky i (středně) pokročilé

AI boří zažité zvyklosti a přináší mnoho nových možností. Zjistěte jak prakticky využívat ChatGPT a další AI nástroje v SEO. Usnadníte si tak práci, otevřete si obzory a budete dělat SEO lépe.

Vojta Fiala

Marketingový nadšenec, který si prošel třemi agenturami, kde nasbíral zkušenosti s širokou škálou klientů. Od malinkých firem až po obří korporáty. Nyní pracuje jako Head of SEO v Pilulce.

Pavel Ungr

Transformace tvorby a optimalizace obsahu pomocí AI pro SEO: nové příležitosti

Připojte se k nám na cestě za využitím nejmodernějších AI nástrojů pro transformaci tvorby a optimalizace obsahu. Poznejte nové příležitosti a výzvy, které vám umožní dosáhnout efektivnějšího SEO. Dejte svému obsahu potřebnou sílu, aby se stal neporazitelným ve vyhledávačích. Je to nevyhnutelné.

Pavel Ungr

Pavel je lektor a konzultant online marketingu se specializací na SEO a mírným přesahem do obsahového marketingu, sociálních sítí a UX.

Lukáš Kostka

AI a R studio – optimalizace meta tagů na ,,jeden’’ klik!

Chcete se naučit, jak navrhnout vlastní AI prostředí například pro optimalizaci meta titles a descriptions? Vytvořte si vlastní laboratoř v R Studio a objevte OpenAI API v kombinaci s nepřeberným množstvím balíčků a možnostmi, které jazyk R nabízí.

Lukáš Kostka

SEO konzultant v agentuře Effectix, který se řídí daty a hledá nové přístupy k online marketingu. Nejvíce ho baví inovovat zaběhlé postupy a reagovat na dynamicky měnící se prostředí digitálního světa.

Milan Zeman

SEO 3× jinak: 3 případové studie s reálným dopadem na B2B byznys

Pomocí SEO lze dosahovat různých cílů: vyšší návštěvnosti, získávání leadů, budování e-mailingové databáze nebo třeba optimalizace nákladů. Ukážu vám 3 různé případovky s různými byznysovými cíli – co se povedlo, co se nepovedlo a jak jsme k tomu přistoupili.

Milan Zeman

Šéf strategií a obsahového týmu v agentuře myTimi. SEO se věnuje 7 let a se svým týmem tvoří weby a obsah pro digitální kanály převážně B2B klientů.

Zdeněk Nešpor

Titánské weby

Vezmu vás na výpravu do mýtického světa titánských webů. Digitální říše, kde jsou standardem miliardy URL, běžné nástroje nefungují a každý den je pohledem do temnot Tartaru. Pět let zkušeností v Heurece destilované do jedné přednášky o SEO a webech na hraně chaosu.

Zdeněk Nešpor

Zdeněk je webový konzultant a SEO specialista na volné noze. Zaměřuje se na technicky náročné projekty. Rozvíjí marketingový projekt Entrop.ee.

Radek Kupr

Jak využít GA4 pro SEO

Zjistěte, kde se pohybují, co hledají a jaké informace jsou ochotni sdílet. S nástrojem Google Analytics 4 máte v rukou klíč k získání podrobnějších dat. Zjistěte, jak efektivně využít data o chování uživatelů a jaké reporty použít v GA4, aby jste zvýšili vaši efektivitu v SEO.

Radek Kupr

Radka zajímají moderní technologie, novinky z oblasti marketingu, analytiky a programování. V marketingu se pohybuje od roku 2004. Dlouhou dobu se věnoval organizaci eventů a později se zaměřil na PPC. Od roku 2018 se pohybuje v analytice a datech.

Zdeněk Dvořák aka Linki

Slabiny Ahrefs. Jaké jsou? A co s nimi dělat, když děláte linkbuilding?

Ahrefs je datová služba pro profíky. Data uvnitř ale nabízí mnohá úskalí. Ať už z podstavy věci, nebo díky podvodníkům, kteří z vás chtějí v SEO vytáhnout peníze. Ukážu vám, jak slabiny poznat. A také, jak se jim vyhnout.

Zdeněk Dvořák aka Linki

Linkbuilder, Head of SEO v Biano a SEO týpek v Econea.cz. Mikro affilák. Jak šel čas, naučil se řešit vše od technického SEO až po obsah a propagaci. Milovník marketingových nástrojů všeho druhu.

Václav Brynda

Linkbuilding a jak se změnily strategie na rok 2023 - zpět ke kořenům?

Do nedávna byl kladen v Linkbuildingu důraz na dobré umisťování odkazů do dobrých klíčových slov v dobré části článku. To se však, alespoň u mě, změnilo a vracím se zpět ke kořenům. Proč je pro mě brand důležitý? Kdy je správný čas začít s Linkbuildingem a kde začíná a končí online svět?

Václav Brynda

Sportovec, perfekcionista, nervák, milovník krav a budoucí manžel, který získává odkazy pro klienty více jak 6 let.

Richard Klačko

Srovnáno - mají nástroje správná data o hledanosti klíčových slov?

Ahrefs, Collabim, Marketing Miner, nezlobte se! Porovnali jsme vaše data o hledanosti klíčových slov s těmi přímo od Google. Jak jste si vedli v porovnání s Google Search Console? Pojďme se na to podívat...

Richard Klačko

Richard již několik let vede oddělení SEO v agentuře Taste. Kromě péče o celé oddělení řeší se svým týmem také odbornou publikační činnost, vzdělávání, inovaci a automatizaci.

Martina Zrzavá Libřická

Výzvy a překážky ve světě SEO lidí

Jsou to dveře, které necháváme ze strachu a vlastní pohodlnosti zavřené. Potýkáme se s nimi bez ohledu na zkušenosti a senioritu. Nedají se naučit tak snadno a rychle jako hard skills, díky kterým vyčníváme. Jakým výzvám a překážkám čelí občas každý SEO člověk? Pojďme společně překonat SEO tabu.

Martina Zrzavá Libřická

SEO konzultantka, mentorka, nadšenkyně do dat, závislačka na cestování a dobrodružství, milovaná manželka a hrdá máma.

Filip Podstavec Marek Prokop Pavel Ungr Martin Pichlík

Panelová diskuze: Quo vadis AI?

Umělá inteligence se v posledních měsících dostala do tzv. AI rallye, která velmi pravděpodobně změní způsob, jakým lidé vyhledávají a konzumují informace. Jak tato změna bude vypadat z pohledu výsledků vyhledávání? A dá se na ni nějak připravit?

Filip Podstavec

Filip patří mezi špičku v SEO a linkbuilding. Založil a vede společnost Marketing Miner, má přesah do online marketingu a je držitelem certifikace Google.

Marek Prokop

Kdybyste se Marka před 20 lety zeptali, co je SEO, řekl by, že informační architektura + copywriting. Dnes odpoví, že SEO je datová analytika.

Pavel Ungr

Pavel je lektor a konzultant online marketingu se specializací na SEO a mírným přesahem do obsahového marketingu, sociálních sítí a UX.

Martin Pichlík

Martin je zakladatel agentury Pure Online a nástroje na propojování business a SEO dat - Keyword Eater. Co se za léta naučil se snaží předat dál, a proto se podílel např. na SEO Restartu 2022 či SEO lekci pro Digisemestr Online.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Hlavní partner

Mediální partneři

Odborní partneři

Partneři akce

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.