18. června 2019
09:00—17:00
Konference o vyhledávání a nalézání
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34, Praha 8

Celodenní konference o vyhledávání a nalézání v roce 2019.

Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery,
analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Taste Medio.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael je projektový manažer v Tastu. Ve firmě mu nikdo neřekne jinak než Bageta. Vztahy s klienty a moderování, tam mu je dobře.

Alexander Breitenbach

Google and the Future of Search [English]

It is no secret that Google and especially its algorithms are constantly changing – but that doesn’t mean that the future of search is a complete mystery? Alex will show us what we can learn about the future by taking a closer look at a few clues from the past.

Alexander Breitenbach

Alex works at Ryte, using his SEO expertise to support customers to reach their website’s full potential.

Milan Pichlík

Content je king, ale…

Víte co je to obsahové UX? Prakticky si ukážeme co to znamená v kontextu článků a kategorických podstránek.

Milan Pichlík

Milan je zakladatel affiliate agentury AffiliateAgency.cz, aktivní affiliate partner s více než 5 letou praxí a freelance SEO & PPC konzultant.

Daniel Duriš

Kamenný obchod, ako sa presadíš lokálne?

Reštaurácie, hotely, kaderníctva, kamenné predajne, miestne pobočky pozor! Čo z lokálnych výsledkov máte a ako sa v nich presadiť? Vypočujte si výsledky najnovších výskumov a otestujte horúce novinky lokálneho SEO.

Daniel Duriš

Daniel je bez debaty slovenský SEO guru. Daniel napísal prvé riadky HTML kódu v roku 1996, študoval politológiu, založil Basta digital a v súčasnosti tam pôsobí ako hlavný konzultant.

Martin Žatkovič

Analýza klíčových slov na maximum – automatizace

Příprava analýzy klíčových slov obsahuje mnoho manuálních kroků, které lze dělat efektivněji, rychleji a hlavně automatizovaně. Ušetřete si čas a začněte pracovat s většími datasety, zamilujte se do vlastních klíčovek.

Martin Žatkovič

Martin pracuje jako SEO konzultant v Taste Medio, ve volném čase se věnuje zejména osobnímu i profesnímu rozvoji, programování a Marketingové Plzni.

Šárka Jakubcová

Analýza klíčových slov na maximum – interpretace

Interpretujte data v souvislostech a připravujte opravdu použitelné výstupy, které přinesou užitek v praxi. Napojte se na obchodní model klienta, cílové skupiny, SERP i chování samotných uživatelů.

Šárka Jakubcová

Šárka pracuje jako SEO konzultantka v Taste Medio a současně působí na volné noze. Aktuálně zakládá dámský freelance projekt KASEOPEA.

Thea Windisch

The untold secret to mastering SEO: Soft skills [English]

Hard skills in the SEO world are usually more tangible, teachable and simpler to test - but what about soft skills? I think they are at least equally important. We take a close look at the most essential soft skills SEOs must possess to master even the most frustrating, difficult and worst-case-scenario moments with your projects.

Thea Windisch

Thea is an SEO Consultant at eVisions. She focuses on SEO in Germany and improving her customers' search results & websites with SEO, Content Marketing and fresh ideas.

David Brenner

Testování v SEO, tipy a praxe pro všechny

SEO testy – ty přece děláme všichni. Jak na jejich přípravu a vyhodnocování, abychom z nich dostali maximum?

David Brenner

David dělá SEO v Seznam.cz, kde v současnosti působí na službě Zboží.cz. Prošel vydavatelským domem Economia a Sun Marketingem.

Tomáš Havlík

Význam Dynamic Search Ads pro SEO

Jak může SEO specialista využít PPC kampaně? Tomáš ukáže využití a uplatnění DSA pro SEO – tedy jak s nimi pracovat a prohloubit spolupráci obou světů PPC a SEO.

Tomáš Havlík

Tomáš se v českém Googlu specializuje na reklamu ve vyhledávání, převážně pak na DSA kampaně.

Artur Galstyan

Jak bance „zapnout“ SEO?

Důkladná příprava, mnoho hodin důkladné práce marketérů, konzultantů, developerů a několik probdělých nocí. Tolik a ještě více práce stojí za novým webem Moneta.cz. Jaké byly nástrahy a jaké jsou výsledky webu téměř rok od spuštění?

Artur Galstyan

Artur je marketér v MONETA Money Bank, kde se stará o návštěvnost webu a obsahový marketing.

Vincent van Scherpenseel

Why not to build a monitoring crawler [English]

For monitoring large websites ContentKing is the only solution on the market today. What started as an internal tool became a global SaaS company built out of Brno. In his talk Vincent will share the lessons he learnt while building a product mimicking Google's 24/7 crawl behaviour as closely as possible.

Vincent van Scherpenseel

Vincent is an Entrepreneur and Product Designer, combining his backgrounds in design, business and software development to build products that deliver great experiences. Currently he is cofounder and CEO at ContentKing.

Marek Prokop

SEO pohledem datového analytika

Když narazíte na opravdu velký web, intuice zkušeného SEO konzultanta je vám rázem k ničemu. Na velkém webu musíte zvládnout práci s velkými daty. Ukážu vám, jaké metody a nástroje se na to hodí.

Marek Prokop

Marek je konzultant a mentor digitálního marketingu. SEO se systematicky věnuje od roku 1998.

Prezentace a odkazy

Další zajímavé odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Oficiální fotogalerie konference na Facebooku

Video rozhovory s řečníky

Partneři

Mediální partneři

Odborní partneři